کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 

بسمه تعالي


معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي گيلان، در راستاي احترام به وقت و سرمايه دانش آموختگان فرهيخته اين دانشگاه، اقدام به راه اندازي سامانه مجازي دانش آموختگان نموده است،تا بدون نياز به حضور در دانشگاه با ارسال مدارك از طريق سايت، مدارك مورد نياز خود را از طريق اداره پست جمهوري اسلامي ايران دريافت نماييد. هدف از ايجاد سامانه:


1. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر رشت
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين
5. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان

 چگونگي عضويت در سامانه:


دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي گيلان از پذيرش حضوري دانش آموختگان معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را با توجه به دستورالعمل زير پر نماييد و منتظر ارسال كلمه عبور پس از تاييد دانش آموختگي خود باشيد.


 نحوه تكميل فرم:


در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:


 ثبت نام تنها از طريق رايانه و به كارگيري مرورگر هاي Google chrome و Internet Explorer انجام گيرد. (از مرورگر Microsoft Edge ، Mozilla Firefox و گوشي هاي موبايل جهت ثبت نام استفاده نگردد.)


 در صورت نمايش پنجره هشدار ها (alarm) در زمان ثبت نام، به هيچ عنوان گزينه prevent this page from creating additional dialogs در پايين پنجره هشدار انتخاب نگردد.


1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي گيلان گذرانده ايد،وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.


2. در هنگام ورود اطلاعات درج رشته ، دوره و سال ورود الزامي است.


3. پس از ورود اطلاعات و ذخيره اطلاعات، يك كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل شما ارسال مي گردد.


 از آنجائي كه مسئوليت صحت اطلاعات درج شده در سامانه با شخص متقاضي ميباشد لطفا در ورود اطلاعات دقت نمائيد زيرا اطلاعات درج شده تا زماني كه به تائيد كارشناسان اداره دانش آموختگان دانشگاه نرسيده باشد قابل ويرايش و اصلاح مي باشد و بعد از تائيد امكان تغيير اطلاعات توسط متقاضي وجود ندارد.


4. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك خود مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور به عهده شما مي باشد.


5. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) شما ارسا ل شده است، استفاده نماييد. (كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي خود را در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)


 متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 48 ساعت (به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.


 تذكر:


دانش آموخته پس از دريافت كلمه عبور امكان ارسال در خواست را دارد و در مرحله پيش ثبت نام با كد رهگيري نمي تواند درخواستي ارسال نمايد.


 تلفن هاي تماس خدمات پشتيباني سامانه: 


 تلفن رئيس اداره دانش آموختگان: آقاي همايون اسكندري (داخلي 212-213) 33328845-013 


 تلفن مسئول فني سامانه در دانشگاه: خانم مهندس اخوان (داخلي227) 33328845-013


تلفن پشتيباني فني سامانه (در صورت بروز مشكل فني، مهندسي و عدم پاسخگويي كارشناسان):  7-77643586(021)